Działalność w Niemczech dla gościa z Ukrainy z naszej firmy na zasadzie VAN DER ELST VIZA

Działalność w Niemczech dla gościa z Ukrainy z naszej firmy na zasadzie VAN DER ELST VIZA

29 maja, 2019 0 przez Doradca Finansowy

Czy pracownicy ukraińscy z Własny mają skłonność oficjalnej funkcji w krajach Unii Europejskiej przez Polskę? Dużo kobiet cierpi takie pytanie, że prosto jest ubiegać się o naszą wizę niż o wizę innego końcu z Grup Europejskiej.

Książka w Niemczech dla gościa z Ukrainy z lokalnej spółki na zasadzie VAN DER ELST VIZA

 

Zamówienie tymczasowej dróg do Niemiec pracownika naszej spółki na zasadzie VAN DER ELST VIZA

Razem z całą zasadą wiza do pracy w dowolnym kraju UE nie zapewnia ofercie funkcji w żadnej z nich. Oznacza to, że jeśli otrzymasz polską wizę do praktyce oraz nie będziesz chodził w Polsce, będzie toż naruszeniem prawa. Tak więc, razem z naszą wizą roboczą, można odwiedzić inne kraje UE, ale taka wiza nie daje dobra do poważnego zatrudnienia w kolejnych krajach UE. Tak to polskie prawo nie pozwala na zaangażowanie w Niemczech w charakterze osiągnięcia wizy roboczej do Własny. To znaczy, po otwarciu własnej wizy roboczej, powinieneś wykonywać w Polsce.

Van der Elst Viza sięga 1994 roku. Zatem przedsiębiorstwa z samego państwa UE mają obowiązek delegować naszych gości do pozostałych krajów w kontakcie z potrzebą produkcji. Należy pamiętać, że nie całe kraje UE traktują tę decyzję. Na dowód Niemcy, Austria, Francja, Belgia i Holandia zgodziły się z wadą i dały takie wizy, a Włochy, Grecja, Luksemburg – nie.

Zamówienie tymczasowej dróg do Niemiec pracownika naszej spółki na zasadzie VAN DER ELST VIZA
Zamówienie tymczasowej dróg do Niemiec pracownika naszej spółki na zasadzie VAN DER ELST VIZA

Własna spółka, w której pracuje obywatel Ukrainy, zatrudnia człowieka na wycieczka służbową (do rzeczy / świadczenia usług). Należy zauważyć, że proste delegowanie pracownika przez lokalną spółkę do Niemiec nie podlega procedurze Van der Elst. Pracownik jest wydzielany do czynienia pewnej książki w Niemczech (konieczność produkcji). Termin, na który może stać oddelegowany, nie może przekraczać 3 miesięcy.

Ponieważ polska wiza potrafi stanowić zwykła: – przez 180 dni (na zasadzie rejestracji przez pracodawcę wniosku o zatrudnienie osoby); – od 1 roku do 3 lat (danie na pracę opublikowane przez Terytorium Województwa), widać, że po otrzymaniu sześciomiesięcznej polskiej wizy służbowej (wydawanej raz w roku) w kierunku odbycia podróży służbowej do Niemiec w toku roku, będzie bogata jedynie 3 miesiące.

Głównym warunkiem takiej drogi jest porozumienie między naszą spółką oraz jednostką w Niemczech. Aby przeprowadzić taką podróż służbową, człowiek musi wziąć dodatkową wizę – „Van der Elst Visa”.

Po otrzymaniu wizy Van der Elst, musisz złożyć wniosek do biura wizowego Ambasady Niemiec w Warszawie, które stanowi Departamentem przyjmującym wnioski o wizę z wszystkiej Polski.

By osiągnąć dodatkową wizę, „Van der Elst Visa” jest przymuszona do zapoznania dokumentów, wśród których ważne są: danie na rolę w Polsce, karta ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków medycznych, umowa między firmami polskimi i niemieckimi, pisemne potwierdzenie harmonizacji warunków pracy między niemiecką marką i delegowany pracownik a nowi.

Należy także zauważyć, że ambasada zastrzega sobie uprawnienie do żądania dodatkowych dokumentów.

źródło artykułu: Praca w Niemczech dla pracownika z Ukrainy VAN DER ELST VIZA