Kobiety Mafii 2 Sianów  gdzie obejrzeć lub kupić?

Kobiety Mafii 2 Sianów gdzie obejrzeć lub kupić?

8 lipca, 2019 0 przez Doradca Finansowy

Film pojawił się w polskich kinach 22 lutego 2019 roku, za toż w międzynarodowych kinach widzowie potrafili go sprawdzić już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego napisał Olaf Olszewski łącznie z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Gryfice gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto również wspomnieć o aktorach odgrywających decydujące role. Wiadomo nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Wraz z polskimi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja wprowadzona w filmie przeprowadza się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą zatem zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 oddają się na trylogię, gdzie Patryk Vega już dawno wymyślił sobie kiedy chciałby pokazać całą historię. W następnej grup dostajemy wątki trzech różnych formie, jakie w prawdziwym etapie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na części mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), jaka posiada znaczące plany, żeby odmienić swoje występowanie na skuteczniejsze. Zawiera ona kontrakt na głęboki przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu potrzebuje położyć się na całe życie. W ostatnim jedynym czasie Anka (Katarzyna Warnke) idzie z więzienia i wymaga sobie sama poradzić. Znaleźć miejsce, pracę, rozpocząć nowe życie, wprawdzie nie jest gwoli niej to naturalne, ponieważ przez całe jej jedzenie była utrzymanką innych. Opływająca do ostatniej kolei w luksusy, teraz klepię biedę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w supermarkecie. Z kolei Siekiera nadal umieszcza się w Maroko, gdzie poznaje naszego przyszłego męża Amira, który przejawia się terrorystą. Jednak zakochana na zabój przygotuje dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Gryfice gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą akcją jest materiał Darii natomiast jej układ z Kolumbijczykami. Z podstawowych przyczyn ta inwestycja nie powtarzam się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Sprowadzona do kraju tona kolumbijskiej kokainy jest dać jej występowanie nad rynkiem, jednak historia dokonuje się utratą towaru i ogromnymi problemami. Niania popada w znaczny wobec kolumbijskiego kartelu, który nie zamierza tolerować niewywiązania się z normy, ale wtedy tylko Daria jest znacznie zorganizowana do nowej rzeczywistości. Z początku pięła się po szczeblach mafijnej prace bez męskich pleców i obecnie wybiera się na wierzchu gangsterskiej drabiny. Zatem w jej temacie pojawiają się modne i barwne postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (wykorzystywany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) oraz jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), jaka w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze uzupełniają się w czas całej historii, działając jej barwności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w niniejszym filmie także pokazał, że może łamać stereotypy dotyczące muzyków i przypisywania ich z jedną, ważną rolą przez całe życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale wpasował się w fabułę filmu. Zresztą Patryk Vega słynie tylko z ostatniego, że może wyciągnąć z aktorów coś czego nie przedstawili w ich dotychczasowej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Gryfice gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest wolny wątpienia Katarzyna Warnke, jaka jest całkiem stworzona do tego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zamieniając swoją skóra w sprzedaż dużą karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w centralnej części filmu Vegi i w części drugiej znika niemal całkowicie, co jest prawdopodobnie sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie skleja ze sobą nowe wątki filmu.

Sceny prac nie umieszczają się sztuczne. Od razu widać, iż na obraz był przeznaczony nieco duży budżet, ponieważ kiedy akcja przemieszcza się do Maroko czy Kolumbii, to odpowiednio tam odbywa się też plan filmowy. Dzięki temu obraz zapoznaje się dobrze na ekranie. Widz widząc go cierpi doświadczenie autentyczności i zadbania o najdrobniejsze szczegóły. Reżyser jest logiczny a z każdym nowym filmem stara się jakością wizualną przybliżać się do amerykańskich produkcji. A przy realizacji zdjęć w Kolumbii współpracował z obsługą robiącą serial Narcos dla Netflixa, i w Hiszpanii z obsługą Game of Thrones. Wynik ich roli jest niczym dużo pewny na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem prac z faktami komediowymi, gdzie jesteśmy kilkoro zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego żądają z niego fani natomiast im to powoduje, nie szczędząc budżetu na rozpoznawalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery lecące nad Kolumbią. Film przypadnie do gustu każdemu, kto lubi dobre kino akcji, również nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Gryfice gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2