Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

3 sierpnia, 2019 0 przez Doradca Finansowy

Wszystko wskazuje na ostatnie, że 2019 rok będzie daleko atrakcyjnym momentem na zbycie kryptowalut. W tym czasie media obiegła informacja o tym, że w dalekim roku na zbycie pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo obecnie nie dziwi. Po tymże jakże 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na zbycie, kurs bitcoina poszybował daleko w głowę, a wiele projektów ICO wykazałoby się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda oddała się skusić na przejście w sferę.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ

ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd jednak raczej z trudem można szukać projektu, który skończył się stuprocentowym sukcesem. Niektóre ukazywały się nawet zwyczajnymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodowity pięściarz nie jest ważnym bokserem, który zajął się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z planem wiąże spore nadzieje na szerokie zyski, o czym informował nawet na prostym instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w skalach 20 centów, przy czym istotna cena wynosiła 1, 86 USD. Inny projekt wsparty Mayweathera – Centra, wykazał się wykonaną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W treści nie brakuje także takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim imieniem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Mało dużo szczęścia była Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam model był zdolny. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został oskarżony o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut uważany jest z szeroką uwagą. W historie wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tymże jakże KNF i UOKiK krytycznie wyraziły się o promowanych tam treściach. Trudno się dziwić, ponieważ wśród wielu dużych projektów zdarzają się także, choćby wyżej wymienione, oszustwa. Ponadto istniejemy w świata, który ze określonym dystansem przystępuje do nowych projektów.

Saleta widzi w przyszłość

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temu do indywidualnych fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W krótkim poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, że nie chodzi tutaj o żadne spekulacje, natomiast na pomyśle każdy będzie mógł wziąć. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na rozmowy BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto podkreślić, że sportowiec jest typową także cenioną osobistością nie wyłącznie w świecie boksu. W przeciwieństwie do następnych celebrytów, Saleta raczej przedstawia się zdrowym rozsądkiem także w historie nie wykazywał chęci do ciągnięcia się z motyką na słońce.

Za celem stoją doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO płaci za wszelki proces emisji SaletaCoin a jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie postrzegał za doradztwo i wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na całkowicie nowej platformie napisanej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer bawi się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, jak to przedsięwziął decyzję o współpracy z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to obecnie dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest prawdziwą nowością, ale należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich pomysłów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie wykonywała specjalnie do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą potrafili m. in. nabyć różne usługi lub efekty w struktur gadżetów. Projekt jest również na punkcie propagowanie sportu wśród młodzieży, zaś w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i trwamy kciuki za powodzenie pierwszego takiego planu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena