Skup samochodów Płoty  tel 887 332 665

Skup samochodów Płoty tel 887 332 665

29 sierpnia, 2019 0 przez Doradca Finansowy

Pożyczki bez BIK – Jeżeli jesteś pojazd i musisz szybkiej pożyczki – mamy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. dobrych na każdy cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Mielno tel 887 332 665

Dobrym warunkiem udzielenia dotacji jest bycie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na godzina bycia zawartej umowy pożyczkowej.

Oferujemy Ci konkretne zasady oraz gwarancję uczciwości. Nie liczymy z Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być posiadaczem pojazdu, nie tracisz do niego odpowiednia – możesz z niego kosztować, tak kiedy do tej chwile. Możesz wziąć pożyczkę na dowlony plan oraz bez zadania jest, czy jesteś samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o przejrzyste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź decyzje zajmujące naszej praktyce i przekonaj się, jak szybko uzyskać szybką gotówkę z swoich agentów.

Skup samochodów Mielno tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o naszą pożyczkę pragniesz być wyjątkowym właścicielem pojazdu wpisanym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni dokument na swej stronie internetowej, wchodząc w nim wielkość pożyczki i okres spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może posłużyć licznik wykonany przez polski system, jaki istnieje do Twojej siły na karcie głównej.

3. Po wypełnieniu wszelkich informacjach w formularzu, nasz agent umówi się z Tobą w przeciągu kilku dni. Po akceptacji wniosku, kurier dostarczy Ci pełne niezbędne umowy.

4. Po podpisaniu i sprawdzeniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na wskazane przez Ciebie konto.
Pytania i odpowiedzi

Dlaczego opłaca mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki zabezpieczeniu w struktur samochodu stanowimy w bycie pożyczyć Ci ogromniejszą kwotę pieniędzy, niż w przypadku pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Mielno tel 887 332 665

Jakiego typu sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci udzielą Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, motocykla a pozostałych sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań zetknij się z swym agentem.

Skup samochodów Mielno tel 887 332 665

Jakie materiały muszę mieć, aby dostać pożyczkę?

Nie wymagamy z Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako dobrego właściciela oraz ważny przegląd techniczny.

Jakie materiały muszę podpisać, aby dostać pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać tylko dwa dokumenty. Są więc : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co to istnieje umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest ubezpieczeniem kredytu, która zakłada, że kredytobiorca umieszcza na firmę oferującą kredytu, prawo własności mebla będącego tematem zastawu. Na skali umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w prywatnym posiadaniu, i firma pożyczkowa daje mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający jest jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a ponadto odpowiada za jego eksloatację, tak kiedy posiadało to znaczenie do tej chwile. Firma świadcząca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość świadczeń powstających z normy pożyczkowej.

Skup samochodów Mielno tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu